Pārlekt uz galveno saturu

Pārdevēju atpestīšana. PĀRDOŠANA 24/7

17 Pārdevēju atpestīšana. PĀRDOŠANA 24/7

Pārdevēju atpestīšana

 

    Pasaule un biznesa vide ir kļuvusi sarežģītāka, patiesībā mēs jau dzīvojam citā pasaulē, ko raksturo ātrums, nepārtraukta mainība un neparedzamība.     Tas prasa gan cilvēkiem ikdienā, gan darba vietā jaunu skatījumu, lai adaptētos.

 

Pārdevēja profesija nav izņēmums.

 

Pierastās metodes strādā neefektīvi, rezultāti nav noturīgi, izdegšanas pazīmes, stress un nogurums, prasās atkal un atkal jauna ārējās motivācijas deva, ko bieži realizē pieprasot jaunas un jaunas  pārdošanas prasmju mācības.

Pārdošanas komandu vadītāji paši nogurst, piektdienā atskatoties uz nedēļu, sajūtas kā “ vāverei ritenī” un tam neredz galu! Ko darīt? Kas ir “pārdevēju atpestīšana” šodien? Kā to uzsākt?

 

Seminārā par:

 

  1. Situācija pārdevējiem šodien: Paradokss un «Sāpe»;
  2. Atgriezties pie pamatiem - Nolūka nozīme;
  3. Kāpēc cilvēki nesaka, ko viņiem vajag?
  4. Ko tad klients mums uzticējis sarunā?
  5. Kā panākt «atpestīšanu» komandā?
  6. Ar ko sākt pārdošanas vadītājam?

 

Semināru vada: Ilmars Vamzis, treneris, koučs  personīgās efektivitātes, vadītāju  un komandu attīstības, pārdošanas vadības un kompetenču jomā.

Sertificēts FranklinCovey treneris.

Ilmāram ir  35 gadu  vadītāja pieredze, izveidojis vairākas efektīvas komandas,  vairāk kā 20 gadus pieredze privātajā biznesā, strādājot dažādos līmeņos – attīstot un vadot pārdošanas komandas, jaunus biznesa konceptus un biznesa attīstības projektus. Ieņēmis virkni amatus, kas saistīti ar biznesa uzsākšanu ,  pārdošanas vadību un organizāciju, klientu piesaisti, biznesa konceptu izstrādi un projektu vadību .

Semināra norises laiks: plkst. 15:00-17:00

Dalības maksa: LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN. Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.

 

Reģistrācija: https://ej.uz/P247_271218