Pārlekt uz galveno saturu
06 Seminārs Rīgā: Vadošo amatpersonu atbildības apdrošināšana

Seminārs Rīgā: Vadošo amatpersonu atbildības apdrošināšana

6.11.2018. plkst. 15.00-17.00

Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 35

Valdes locekļi Latvijā ir pakļauti būtiskam personīgās atbildības riskam, jo mainoties esošajai likumdošanai, valdes locekļiem ir jāsāk atbildēt ar savu personīgo mantu. Arī tad, ja valdes loceklis ir vienīgais īpašnieks vai labās attiecībās ar īpašniekiem, maksātnespējas gadījumā ir jārēķinās ar administratoru, kurš sabiedrības vārdā prasīs atbildību par katru centu. Arī no valsts nodokļu piedzinējiem nav sagaidāma saudzējošāka attieksme. Šis jautājums ir aktuāls arī uzņēmuma īpašniekiem, lai pasargātu savas investīcijas.

***

Seminārā būs informācija par to:

  • Kas ir D&O apdrošināšana?
  • Kas tiek apdrošināts, kādi mēdz būt izņēmumi?
  • Kas jāzina, izvēloties D&O apdrošināšanu?
  • Ko darīt tad, ja apdrošināšanas gadījums ir iestājies?

Būs arī “piemēri no dzīves” un iespēja uzdot interesējošos jautājumus.

LEKTORI:

  • Līga Dimante - Colemont FKB Latvia pārdošanas direktore un līdzīpašniece. Darbojas apdrošināšanas tirgū kopš 2005.gada, specializējoties specifisku risku apdrošināšanā, kā D&O, Crime, debitoru apdrošināšanā, kā arī, konsultējot lielus korporatīvus uzņēmumus.
  • Agris Bukovskis - sertificēts apdrošināšanas brokeris, “Colemont FKB Latvia” jurists, specializējies ar civiltiesisko atbildību saistītos jautājumos.
  • Santa Rubīna – Sorainen zvērināta advokāte kopš 2008. gada. Viena no galvenajām specializācijas jomām ir apdrošināšana. Konsultē apdrošinātājus par dzīvības un nedzīvības apdrošināšanas līgumu jautājumiem, patērētāju aizsardzības jautājumiem apdrošināšanas produktu izstrādes gaitā, kā arī palīdzējusi apdrošinātājiem zaudējumu noregulēšanas procesā, tai skaitā, tiesvedībās. 

REĢISTRĀCIJA: https://ej.uz/vadosas_amatpersonas

DALĪBAS MAKSA: Dalības maksa: LTRK biedriem dalība bez maksas.  Uzņēmumu pārstāvjiem, kuri nav LTRK biedri, 15 + PVN