Pārlekt uz galveno saturu

Īpašs piedāvājums LTRK biedriem “RIGA COMM” 2018  apmeklējumam

11 Īpašs piedāvājums LTRK biedriem “RIGA COMM” 2018  apmeklējumam

 

 

Konferences, kas sniedz praktiskas zināšanas un iedvesmo, jaunākās tehnoloģijas un inovācijas, aktuālie biznesa un IT risinājumi – jau  11. un 12. oktobrī piedāvās vienīgā Baltijas biznesa tehnoloģiju izstāde un konference “RIGA COMM 2018” Ķīpsalā.

 

“RIGA COMM”: 180+ uzņēmumi un 150+ lektori, 10  konferences uz  6 skatuvēm

Šogad “RIGA COMM” vēl plašāka vērtīgu pasākumu programma: sarunas par cilvēkiem, robotiem un nākotnes darbu uz Cognizant Future of Work skatuves, noderīgi mārketinga knifiņi semināros uz Digitālā mārketinga skatuves, viedo HR tehnoloģiju iesaiste darbaspēka vadībā, plānošanā Viedas cilvēkresursu vadības konferencē un uzņēmumu sagatavošanās biznesa procesu digitalizācijai Produktivitātes konferencē!

 

Būs arī Praktiskā 3D konference, Lietu interneta konference, Mašīnmācīšanās praktiskā lietojuma konference, Blokķēdes tehnoloģiju konference un Vadītāju forums. Šogad izstādes ekspozīcija būs vēl plašāka, tā būs izvietota abās Izstāžu centra hallēs.

 

Uzzini, izvēlies, iedvesmojies!

 

Uzzini vairāk: www.rigacomm.com un www.facebook.com/RigaComm

 

Standarta cena: Līdz 11. oktobrim divu dienu biļete maksā 25 EUR. 11.oktobrī – 40 EUR, bet 12. oktobrī (vienas dienas biļete) ­– 35 eiro.

 

Īpašs piedāvājums LTRK biedriem:

Par atlaidēm īpašajā piedāvājumā skatiet savā e-pastā vai rakstiet uz lauris.ozolins@chamber.lv

 

Īpašā piedāvājuma termiņš: 10.10.2018