Pārlekt uz galveno saturu

Par uzņēmumu ienākuma nodokļa deklarāciju 2018.gadam. Par valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu aprēķināšanas kārtību autordarbiem, saimnieciskās darbības veicējiem un personām, kuras nodarbojas ar lauksaimniecisko ražošanu. FINANŠU DIENA

13 Par uzņēmumu ienākuma nodokļa deklarāciju 2018.gadam. Par valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu aprēķināšanas kārtību autordarbiem, saimnieciskās darbības veicējiem un personām, kuras nodarbojas ar lauksaimniecisko ražošanu. FINANŠU DIENA

Par uzņēmumu ienākuma nodokļa deklarāciju 2018.gadam

 

Par valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu aprēķināšanas kārtību autordarbiem, saimnieciskās darbības veicējiem un personām, kuras nodarbojas ar lauksaimniecisko ražošanu.

 

    Ar 2018.gadu ir piemērojams jauns uzņēmumu ienākuma nodokļa modelis, un pirmā deklarācija par periodu no 2018.gada janvāra līdz jūnijam ir iesniedzama 20.jūlijā. Tādēļ ir aktuāli pārrunāt uzņēmumu ienākuma deklarācijas aizpildīšanas, nodokļa aprēķināšanas un samaksas jautājumus.

Ar 2018.gada 1.janvāri stājās spēkā jauna kārtība valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu aprēķināšanas kārtībā pašnodarbinātām personām.

 

Seminārā runāsim par:

 

1.Galvenie principi uzņēmumu ienākuma nodokļa aprēķināšanā.

2. Uzņēmumu ienākuma nodokļa deklarācijas aizpildīšana.

3. Valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu aprēķināšanas un nomaksas kārtība autoratlīdzību saņēmējiem.

4. Valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu aprēķināšanas un nomaksas kārtība personām, kurām ir reģistrēta saimnieciskā darbība.

5. Valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu aprēķināšanas un nomaksas kārtība personām, kuras nodarbojas ar lauksaimniecisko ražošanu.

 

Semināru vada:

 

Diāna Kudravecs - VID Nodokļu pārvaldes Nodokļu un nodevu grāmatvedības metodikas daļas Metodikas nodaļas galvenā nodokļu inspektore

 

Inese Kemzāne – VID Nodokļu pārvaldes Fizisko personu nodokļu daļas Pirmās metodikas nodaļas vadītāja

 

Semināra norises laiks: plkst. 10:00-12:00

 

Dalības maksa: LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN.

 

Reģistrācija: https://ej.uz/FD_130618