Pārlekt uz galveno saturu

Aizvadīts LTRK pasākums “Uzņēmēji tiekas Ludzā”

Aizvadīts LTRK pasākums “Uzņēmēji tiekas Ludzā”

Ludzā aizvadīts Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras sadarbībā ar Ludzas novada pašvaldību organizētais pasākums "Uzņēmēji tiekas Ludzā", kura ietvaros dalībniekiem bija iespēja viesoties dažādos uzņēmumos, kā arī tikties ar LTRK Latgales reģiona vadītāju Ingu Zemdegu-Grāpi un Latgales padomes locekļiem, lai uzzinātu par biznesa iespējām pilsētā un novadā, kā arī novada domes priekšsēdētāju Edgaru Mekši, kurš klātesošos pavadīja visas dienas garumā.

 

Pasākuma sākumā dalībnieki apmeklēja SIA “Mauriņi”, kur uzzināja par uzņēmuma pieredzi un nākotnes plāniem, vēlāk apskatīja bijušās linu fabrikas teritoriju, kur pašreiz notiek vērienīgi teritorijas sakārtošanas darbi. Pēc tam uzņēmēji viesojās biedrības “Ludzas Amatnieks” amatnieku centrā un restaurācijas cehā, kurā tiek nodrošināta iespēja ne tikai apgūt arodu un konsultēties ar speciālistiem, bet arī strādāt un veikt uzņēmējdarbību.

Pēc ekskursijas dalībnieki pulcējās Ludzas tautas namā, lai uzzinātu, kā arī diskutētu ar novada domes priekšsēdētāju un LTRK Latgales padomes locekļiem par uzņēmējiem svarīgiem jautājumiem, tostarp atbalsta iespējām jaunu speciālistu piesaistīšanai, pašvaldības vīziju reģiona attīstībai un citām uzņēmējiem būtiskām tēmām. Tāpat E.Mekšs informēja par to, ka pašreiz pašvaldība īsteno un plāno iesniegt dažādus projektu, kuru realizēšana nav iespējama bez vietējo uzņēmēju iesaistīšanās.

Dienas noslēgumā katram uzņēmējam tika dota iespēja piedalīties tīklošanās spēlē un pastāstīt par savu biznesu.

 

Nākamais pasākums plānots Balvos 25.janvārī, tāpēc aicinām sekot līdzi informācijai LTRK mājas lapā un sociālajos tīklos.

 

UTLUTLUTLUTL