Pārlekt uz galveno saturu

Aicinām pieteikties IKT gada balvai “Platīna Pele 2018”

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) ir izsludinājusi pieteikšanos Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT) balvai “Platīna Pele 2018”. Balva šogad tiks pasniegta jau divpadsmito gadu. Tās mērķis ir apzināt un izcelt pēdējo gadu laikā Latvijā radītos nozīmīgākos projektus, kas apliecinājuši savu unikalitāti, kvalitāti un sniedz labumu indivīdam, sabiedrībai kopumā un veicina valsts ekonomisko izaugsmi, kā arī cildināt labākos e-skolotājus. Balvas tiks pasniegtas 29.novembrī LIKTA gadskārtējā konferencē.

 

2018. gadā Latvijas IKT balva tiks piešķirta šādās kategorijās:

  • Valsts digitālā transformācija (sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju),
  • Uzņēmuma digitālā transformācija (sadarbībā ar Ekonomikas ministriju un projektu DIGINNO),
  • Labākais E-skolotājs (sadarbībā ar Tilde),
  • Labākā kiberdrošības iniciatīva (sadarbībā ar Aizsardzības ministriju),
  • Mākslīgā intelekta risinājums – sabiedrībai un biznesam,
  • Speciālbalva: Veiksmīgākais E-paraksta integrācijas risinājums (sadarbībā ar Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs).

 

Detalizētāka informācija par konkursu, tā nolikums un pieteikuma formas pieejamas LIKTA mājas lapā (skat. šeit). Pieteikumus balvai aicinām sūtīt elektroniski līdz š.g. 29.oktobrim uz e-pastu office@likta.lv.

 

LIKTA konferences galvenais partneris ir Latvijas Mobilais Telefons, partneri – Accenture Latvia, Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs un Microsoft Latvia.