Pārlekt uz galveno saturu

IMMER DIGITAL UZLABO IKGADĒJĀ AIB AUDITA REZULTĀTUS

Neatkarīgais ārējais audits AIB apstiprināja IMMER Digital ražotnes atbilstību globālajiem pārtikas preču drošības standartiem. Saskaņā ar audita komisijas ziņojumu, IMMER Digital ieguva 920 balles, uzlabojot savu iepriekšējā gada rezultātu.
"AIB Consolidated Standards for Inspection audita rezultātu uzlabošana apliecina mūsu visaugstāko atbildību par mūsu produkcijas kvalitātes un drošības nodrošināšanu. Katru gadu IMMER Group ražotnēs tiek veikti desmiti inspekciju un auditu. Mūsu tehnoloģiju un sistēmu pilnveidošana atbilstoši esošajiem pasaules standartiem un uzlabojumi ir nepārtraukts process vērsts labāku rezultātu" – sacīja IMMER Group prezidente Irina Mirošņika.
Ražotne AIB audita laikā tiek vērtēta piecās kategorijās. Saskaņā ar audita rezultātiem, augstāko vērtējumu IMMER Digital ieguva kategorijās "Tīrīšanas prakse", "Darbības metodes un politika attiecībā uz personālu", "Iekārtu apkope pārtikas produktu drošības nodrošināšanas kontekstā".
AIB audits ir komplekss un visaptverošs process. Katru gadu 130 kvalificēti inspektori un auditori novērtē vairāk nekā 10 000 objektu atbilstību drošības standartu prasībām 120 pasaules valstīs. Viņu mērķis ir noteikt ražošanas objektu atbilstību ISO, FDA un citu standartu galvenajām prasībām.