Pārlekt uz galveno saturu

3 wind knots, SIA

3 wind knots – rotas ar savu stāstu. Tās ir īpašas, rokām gatavotas rotaslietas, kas tiek izgatavotas nelielos apjomos, piedāvājot augstas kvalitātes ekskluzīvus un unikālus izstrādājumus. 3 wind knots rotaslietu unikalitāte slēpjas tajā, ka ikvienai rotai ir savs stāsts un noteikta nozīme, tā iedvesmo, motivē un rada pozitīvas sajūtas un emocijas. Tās ir kā talismans. Rotu idejas autore un dizainere ir Sigita Trukšāne.

Idejas un iedvesma rotām rodas no Latvijas dabas, mežiem, pļavām, Baltijas jūras, vēstures un kultūras. Rotas lielākoties tiek veidotas no materiāliem, kuri sastopami Latvijā, kā, piemēram, sudrabs, bronza, āda, lins, dzintars, jūras oļi utt.

Mūsdienīgā dizainā rotu kolekcijās ir iestrādātas senās Baltu zīmes, dievības, ziedi, dzīvnieki, izmantots dzintars un jūras akmentiņi no Baltijas jūras. Rotas var tik personalizētas, izceļot nēsātāja unikalitāti. Rotu stāsti un nozīme iedvesmo un sniedz pozitīvas emocijas.

3 wind knots klāstā ir pieejamas rotas gan sievietēm, vīriešiem un bērniem.

Lai pirmā satikšanās ar savu 3 wind knots rotu būtu vēl īpašāka, rotaslietu kolekcijām izveidoti arī oriģināli dizaina iepakojumi – otrreiz pārstrādātas vīna pudeles, ar rokām tamborēti maisiņi, metāla bundžas, lina maisiņi u.c.

Zīmols ir guvis starptautisku atzinību, rotaslietas ar panākumiem tiek tirgotas tādās valstīs kā UK, Vācija, USA, Kanāda, Francija, Honkonga, Japāna, Šveice, Taivāna, Austrālija u.c. 3 wind knots rotas vairākkārt izpelnījušas britu Vogue uzmanību.

Nav rezultātu.