Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi.
LTRK tikās ar K.Kariņu un J.Reiru, pārrunājot deklarācijā iekļautās prioritātes

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Padomes locekļi ceturtdien, 17.janvārī, tikās ar Ministru prezidenta amata kandidātu Krišjāni Kariņu un potenciālo finanšu ministru Jāni Reiru, kuri iepazīstināja ar deklarācijā iekļautajām prioritātēm, kā arī aicināja turpināt sadarbību, lai sasniegtu vienotu mērķi – valsts ekonomikas izaugsmi.

LTRK aicina pieteikties “Latvijas Dizaina gada balvai 2019”

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas tirdzniecības kamera (LTRK) aicina interesentus pieteikties dizaina biroja “H2E” sadarbībā ar Latvijas Kultūras ministriju, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja departamentu “Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs” un Latvijas Mākslas akadēmijas organizētajam ikgadējam konkursam “Latvijas Dizaina gada balvai 2019”.

 

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Padomes locekļi ceturtdien, 17.janvārī, tiksies ar Ministru prezidenta amata kandidātu Krišjāni Kariņu un potenciālo finanšu ministru Jāni Reiru, lai pārrunātu valdības deklarācijā iekļautos darāmos darbus un valdības veidošanas procesu.

LTRK aicina darbā BIEDRU PIESAISTES SPECIĀLISTU RĪGĀ

Biedrība „Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera”, Reģ. nr. 40003081501

 

Sāk plašas diskusijas par administratīvi teritoriālo reformu

Lai sāktu plašu diskusiju, iesaistot uzņēmējus, pašvaldības, valsts institūcijas un ekspertus, Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Zemgales reģionālā padome (ZRP) organizēs vairākas konferences, kurās tiks pārrunāts pašreizējais administratīvi teritoriālais Latvijas sadalījums un iespējamie uzlabojumi, kas šajā jomā būtu jāpanāk. Pirmā konference pagājušajā nedēļā notika Bauskā.

 

LTRK parakstīs sadarbības memorandu ar Kuldīgas novada domi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) apbalvošanas ceremonijas "Kuldīgas novada uzņēmēju un amatnieku gada balva 2018" pasākuma ietvaros, kas notiks 18.janvārī plkst.16:00 Kuldīgas Jauniešu mājā, Jelgavas ielā 26, Kuldīgā, svinīgi parakstīs memorandu ar Kuldīgas novada domi.   

 

LTRK aicina apmeklēt semināru par sankciju ievērošanu

LTRK aicina uzņēmējus apmeklēt Ārlietu ministrijas organizēto informatīvo semināru  “Kas jāzina par sankciju ievērošanu. Sankcijas - kas tās ir un kur tās meklēt?”, kas notiks 30.janvārī no plkst.10:00 līdz 12:00 Ārlietu ministrijā, K.Valdemāra ielā 3, Rīgā.

Semināra laikā dalībnieki tiks informēti par Latvijā aktuālajiem sankciju režīmiem, to teorētisko un praktisko pusi, sankciju ievērošanu uzņēmējdarbībā, un atbildību, kas paredzēta par sankciju neievērošanu.

Azerbaidžānas delegāti Latvijā pārrunā

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) šonedēļ uzņem delegāciju no Azerbaidžānas, lai runātu par konkurētspējas palielināšanu ne-naftas ražošanas nozarēs Azerbaidžānā caur nozaru asociāciju attīstību.