Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi.
LTRK aicina uz vadītāju nākotnes izaicinājumu konferenci “Cilvēkfaktors”
8. martā Cēsīs, Vidzemes koncertzālē “Cēsis” norisināsies jau trešā nākotnes izaicinājumu konference “Cilvēkfaktors”, kurā uzsvars tiks likts uz trīs tēmām – darbiniekiem, savu vadības prasmju attīstīšanu un darba vides uzlabošanu.
LTRK aicina uz Latgales biznesa kluba pasākumu Balvos

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Latgales reģiona nodaļa sadarbībā ar Balvu novada pašvaldības Ziemeļlatgales biznesa centru un Banku Citadele aicina apmeklēt LTRK Biznesa kluba pasākumu “Uzņēmēji tiekas Balvos”, kas notiks piektdien, 25.janvārī, plkst.12:00, Balvos.

LTRK tikās ar K.Kariņu un J.Reiru, pārrunājot deklarācijā iekļautās prioritātes

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Padomes locekļi ceturtdien, 17.janvārī, tikās ar Ministru prezidenta amata kandidātu Krišjāni Kariņu un potenciālo finanšu ministru Jāni Reiru, kuri iepazīstināja ar deklarācijā iekļautajām prioritātēm, kā arī aicināja turpināt sadarbību, lai sasniegtu vienotu mērķi – valsts ekonomikas izaugsmi.

LTRK aicina pieteikties “Latvijas Dizaina gada balvai 2019”

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas tirdzniecības kamera (LTRK) aicina interesentus pieteikties dizaina biroja “H2E” sadarbībā ar Latvijas Kultūras ministriju, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja departamentu “Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs” un Latvijas Mākslas akadēmijas organizētajam ikgadējam konkursam “Latvijas Dizaina gada balvai 2019”.

 

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Padomes locekļi ceturtdien, 17.janvārī, tiksies ar Ministru prezidenta amata kandidātu Krišjāni Kariņu un potenciālo finanšu ministru Jāni Reiru, lai pārrunātu valdības deklarācijā iekļautos darāmos darbus un valdības veidošanas procesu.

LTRK aicina darbā BIEDRU PIESAISTES SPECIĀLISTU RĪGĀ

Biedrība „Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera”, Reģ. nr. 40003081501

 

Sāk plašas diskusijas par administratīvi teritoriālo reformu

Lai sāktu plašu diskusiju, iesaistot uzņēmējus, pašvaldības, valsts institūcijas un ekspertus, Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Zemgales reģionālā padome (ZRP) organizēs vairākas konferences, kurās tiks pārrunāts pašreizējais administratīvi teritoriālais Latvijas sadalījums un iespējamie uzlabojumi, kas šajā jomā būtu jāpanāk. Pirmā konference pagājušajā nedēļā notika Bauskā.

 

LTRK parakstīs sadarbības memorandu ar Kuldīgas novada domi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) apbalvošanas ceremonijas "Kuldīgas novada uzņēmēju un amatnieku gada balva 2018" pasākuma ietvaros, kas notiks 18.janvārī plkst.16:00 Kuldīgas Jauniešu mājā, Jelgavas ielā 26, Kuldīgā, svinīgi parakstīs memorandu ar Kuldīgas novada domi.