Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi.
Latvija kā viena no pirmajām saņem licenci rīkot Expo 2020 Dubaijā

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) informē, ka Latvija kā viena no pirmajām valstīm 6.martā saņēmusi oficiālo licenci Expo 2020 Dubaijā organizēšanā, tādējādi saņemot rīkotāju akceptu dalības nodrošināšanai.

 

Licence paredz, ka Latvija savā paviljonā var uzsākt būvniecību un ekspozīcijas organizēšanu, organizēt pasākumus un notikumus, kā arī nodarboties ar ēdienu, dzērienu un suvenīru tirdzniecību.

LTRK aicina pieteikties bezmaksas pārdošanas apmācībām Igaunijā
DELBI

LTRK projekta “DELBI 2” ietvaros aicina uzņēmumus pieteikties bezmaksas pārdošanas apmācībām Tartu, Igaunijā.

Šī ir lieliska iespēja papildināt savas zināšanas pārdošanas jautājumos, kā arī mācību laikā iegūt jaunus starptautiskos biznesa kontaktus Igaunijā. 

LTRK padomes locekļi tiksies ar vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru J.Pūci

Pirmdien, 18.martā, Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) padomes locekļi tiksies ar vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci, lai pārrunātu administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķus un turpmāko virzību, kā arī citus aktuālus jautājumus.

LTRK aicina uz konferenci "Kā attīstīsies nekustamā īpašuma tirgus Latvijā?"

8.ikgadējā konference: Kā attīstīsies nekustamā īpašuma tirgus Latvijā?

LTRK Eksporta padome vērtē pieteikumus Eksporta balvām

Pirmdien, 11.martā, Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Eksporta padome vērtēja 22 uzņēmumu iesniegtos pieteikumus Eksporta balvai, lai Biedru sapulces ietvaros, kas notiks 28.martā, pasniegtu Krišjāņa Valdemāra balvu “Latvji, brauciet jūriņā!” un “Sprīdīša balvu”.

LTRK aicina uz biznesa forumu par tehnoloģiju nozīmi biznesā “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019” ietvaros

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) „Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019” ietvaros 22.martā plkst. 12:00 Liepājas Olimpiskajā centrā, Brīvības ielā 39, Liepājā, aicina uz biznesa forumu “Tehnoloģijas biznesā – izaicinājumi, ekspektācijas un to nepieciešamība”, kur eksperti diskutēs par mūsdienīgu uzņēmējdarbību un galvenajām tendencēm.

APTAUJA

LTRK projekta “INBETS BSR” ietvaros aicina uzņēmējus veltīt dažas minūtes un aizpildīt anketu “Uzņēmējdarbības kompetenču novērtēšana”, kas palīdzēs izprast Jūsu uzņēmējdarbības pieredzi un profesionālās kompetences.

Skolu programma “Dzīvei gatavs” motivēs skolēnus apgūt zināšanas reālajai dzīvei

Otrdien, 5. martā, klātesot Valsts prezidentam Raimondam Vējonim, Rīgas pilī ar sadarbības memoranda parakstīšanu atklāta Skolu programma “Dzīvei gatavs”, kuru īsteno nodibinājums “Iespējamā misija” Pirmo reizi dažādu nozaru – finanšu, mazumtirdzniecības, farmācijas, loģistikas, valsts pārvaldes u. c. – darba devēji apvienojušies un kopā ar izglītības ekspertiem radījuši unikālu visas Latvijas skolas aptverošu, mūsdienīgu, skolu vajadzībām un darba tirgum atbilstošu atbalsta programmu mācību priekšmetu apguvei.

Uzņēmēji Ozolniekos diskutē par administratīvi teritoriālo reformu

Piektdien, 1.martā, Ozolniekos notika Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Zemgales reģionālā padome (ZRP), kur klātesošie diskutēja par administratīvi teritoriālo reformu, kā arī citiem aktuāliem jautājumiem.

 

 

Pasākumā piedalījās LTRK ZRP padomes locekļi, kā arī Ozolnieku novada uzņēmēju biedrības pārstāvji. Visi interesenti apmeklēja arī vietējo uzņēmumu “Miķeļa alus darītavu”.