Pārlekt uz galveno saturu
12 Līdzsvarotā deleģēšana. PERSONĀLA VADĪBA 360

 

Līdzsvarotā deleģēšana

Deleģēšana ir vienīgais risinājums, kā tikt galā ar vadītāju pieaugošo darba slodzi un efektīvi izmantot laiku un resursus, lai palielinātu uzņēmuma peļņu. Diemžēl ne visi vadītāji apzinās, ka deleģēšanas procesā ir vairāki posmi un, lai rezultāts tiešām ir tāds, kādu to sagaida, katrs no tiem ir pienācīgi jāieplāno un jāvada. Daudzi arī piemirst, ka līdzsvarotā deleģēšana ir lielisks papildus instruments komandu motivēšanā un attīstībā.

 

Seminārā runāsim par:

 

1. Deleģēšanas priekšrocībām – ko tā dod vadītājam, uzņēmumam, kā arī darbiniekam, kuram darbi tiek uzticēti;

2. Kļūdām, kuras var rasties deleģēšanas procesā;

3. Deleģēšanas līmeņiem no “Dari kā es saku” līdz “Parūpējies par to, lūdzu”;

4. 6 deleģēšanas procesa soļiem;

5. Parametriem, ar kuriem var izvērtēt deleģēšanas efektivitāti.

 

Ieguvumi:

 

Semināra laikā dalībniekiem būs iespēja tuvāk iepazīties ar visiem deleģēšanas procesa soļiem un apzināt vietas katrā no tiem, kur var rasties sarežģījumi, tādā veidā nepieļaujot kļūdas nākotnē. Kā arī saņemt atbildes un sapratni par to kā deleģēšanu no “soda” pārvērst par ļoti labu un efektīvu motivācijas rīku.

 

Semināru vada: Laila Snidzāne, Interneta veikala 220.lv Valdes locekle, biznesa iemaņu trenere un personības attīstības koučs Profesionālo Kouču Asociācijā, savas prasmes un pieredzi pilnveido un attīsta ikdienā jau vairāk kā 15 gadus vadot un attīstot gan mazas, gan lielākas komandas dažādu sfēru uzņēmumos, palīdzot cilvekiem uzstādīt un sasniegt ambiciozus mērķus, kas aizrauj un padara dzīvi krāsaināku.

 

Semināra norises laiks: plkst. 13:00-15:00

 

Dalības maksa:LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN.

Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.

 

 

Reģistrācija: https://ej.uz/PV360_121018