Перейти к основному содержанию

Seminārs “Kas jāzina uzņēmējiem un vadītājiem par IT sistēmām, plānojot biznesu 2018. gadā. Stratēģiskais kopskats bez tehniskām detaļām.”Liepāja

13 Seminārs “Kas jāzina uzņēmējiem un vadītājiem par IT sistēmām, plānojot biznesu 2018. gadā. Stratēģiskais kopskats bez tehniskām detaļām.”Liepāja

Seminārs “Kas jāzina uzņēmējiem un vadītājiem par IT sistēmām, plānojot biznesu 2018. gadā. Stratēģiskais kopskats bez tehniskām detaļām.”

           Europe Direct informācijas centrs Liepājā sadarbībā ar LTRK Kurzemes nodaļu 13. februārī plkst. 11:00, Liepājas Latviešu biedrības nama, Kamerzālē piedāvā bezmaksas semināru “Kas jāzina uzņēmējiem un vadītājiem par IT sistēmām, plānojot biznesu 2018. gadā. Stratēģiskais kopskats bez tehniskām detaļām.”

            2018. gads uzņēmumiem nes gan jaunus, ar likumu noteiktus pienākumus, gan jaunas, vēl nekad nebijušas iespējas radikāli palielināt biznesa efektivitāti un konkurētspēju, netērējot šiem mērķiem miljonus. Jaunu likumdošanas prasību ieviešana biznesā vienmēr ir saistīta ar papildus izmaksām un Vispārīgās datu aizsardzības atbilstības ieviešana noteikti nav lēts vingrinājums. Tomēr, saprātīgi plānojot un turot prātā visus būtiskos aspektus, uzņēmumi var ļoti efektīvi realizēt nepieciešamās transformācijas un gala rezultātā iegūt daudz vairāk, nekā sākotnēji varētu likties.

          Semināra gaitā izveidosim kopskatu par būtiskajiem aspektiem, kas šodien veido IT stratēģiskos lēmumus, ko un kā šajā virzienā dara citās valstīs, kas un kāpēc ir svarīgi Latvijā. Parādīsim, kā dzīvē darbojas jaunās tehnoloģijas un koncepcijas un kā pie tā visa nonākt iespējami efektīvā veidā.

Seminārā tiks aplūkots:

  • Galvenie pieturas punkti uzņēmējdarbības plānošanai 2018. gadā un tālāk. Notikumi un ietekme.
  • Dators kā Pakalpojums. Jaunumi tehnikas jomā.
  • Vispārīgā datu aizsardzības regula (GDPR). Ievads tēmā un praktiskās realizācijas pārskats.
  • Vispārīgā datu aizsardzības regula (GDPR) – atbilstības ieviešana. Juridiskie aspekti.
  • Modernais IT nodrošinājums. Pamatprincipi, fokusa punkti un demonstrācijas.

Lūgums iepriekš pieteikties līdz 12. februārim - https://goo.gl/forms/yjoaYbQi5aPdeMXf2 vai pa tālr. 63429019

Semināru vadīs :

SIA “Hortus Digital”

SIA “ALSO Latvija”

Advokātu birojs "TGS Baltic”