Pārlekt uz galveno saturu
03 Eneagramma biznesā. Kam? Kā? Kāpēc? Un kas vēl? Coach meistarklase

Eneagramma biznesā. Kam? Kā? Kāpēc? Un kas vēl?

 

      ENEAGRAMMA ir apzinātās cilvēces pirmsākumos radusies spēcīga un dinamiska personību tipoloģija, kas apraksta 9 īpašus un fundamentāli atšķirīgus veidus, kā var domāt, just un rīkoties.

Šķiet, biznesā visvairāk interesē tieši pēdējais- „rīkoties”, jeb kā panākt, lai kāds cits (darbinieks, padotais, klients, partneris) rīkotos tieši tā un ne savādāk.

Kā motivēt? Kā panākt? Kā likt? Ko meklēt? Pavisam vienkārši- saprotot to, kas motivē. Eneagramma ir tieši par to- par saprašanu. Par sevis un apkārtējo (darbinieku, padoto, klientu, partneru) saprašanu. Un tikai tad par rīcību. Apzinātu rīcību. Iespējams, tieši tas biznesā ir visvairāk vajadzīgs?

Seminārā runāsim par:

1. Eneagrammu un enneatipiem, jeb par 9 fundamentāli atšķirīgiem motivācijas veidiem.

2. Eneagrammas pielietojumu biznesā

3. Praktisku pieredzi kā tas jau ir ticis pielietots un kādus rezultātus sniedzis Latvijā.

 

Semināru vada: Inta Santa pārmaiņu un izaugsmes veicinātāja/ koučs. Ar individuālo un komandu koučingu nodarbojas kopš 2010.gada.  Eneagrammu iepazīta 2012.gada un kopš tā laika tiek studēta, padziļinot teorētiskās zināšanas un slīpējot pielietošanas prasmes. Savukārt 2014.gada kļuva par starptautiski sertificētu eneagrammas, koučinga un biznesa treneri (ICTA). Apvienojot visas šīs prasmes, piedāvā profesionālu eneagrammas koučingu gan individuāli, gan pāriem, gan komandām. Vairāk www.enneagramcoaching.lv un www.intasanta.lv

 

 

Dalības maksa:LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN.

Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.

 

 

Reģistrācija: https://ej.uz/CM_030718