Pārlekt uz galveno saturu
06 Divpusējās sadarbības iespējas starp Latviju un Lihtenšteinu ekonomikas jomā, īpaši izceļot nodokļu politikas jautājumus.

 

Divpusējās sadarbības iespējas starp Latviju un Lihtenšteinu ekonomikas jomā, īpaši izceļot nodokļu politikas jautājumus

 

Latvija pēc iestāšanās ES var izmantot priekšrocības, ko sniedz Eiropas Ekonomiskās zonas (EEZ) līgums – brīva preču (izņemot lauksaimniecības un zivsaimniecības preces, no kurām tikai dažas ir iekļautas līgumā), kapitāla, personu un pakalpojumu kustība.

 

 EEZ līgums ir noslēgts starp visām ES dalībvalstīm, kā arī Norvēģiju, Islandi un Lihtenšteinu.

 

Līdz 2016. gada 4.ceturkšņa beigām Latvijā tika reģistrēti Lihtenšteinas tiešo investīciju atlikumi 13,18 milj. EUR apmērā. Latvijas uzkrātie tiešo investīciju atlikumi Lihtenšteinā reģistrēti 0,02 milj. EUR apmērā.

 

Sadarbības potenciāls starp Lihtenšteinu un Latviju varētu būt krietni lielāks, uzskata firmas "Confidentia Treuhand Est." pārstāvji no Lihtenšteinas.  www.confidentia.li

 

Līdz ar to esat laipni aicināti uz vienreizēji perspektīvu prezentāciju par nākotnes izaicinājumiem un iespējām divpusējās sadarbības jomā starp Latviju un Lihtenšteinu.
Avots: Latvijas Republikas Ārlietu ministrija

Pasākuma plāns:


10:45 Ierāšanas
11:00 Kristofs Gasners (Christoph Gassner)
Jautājumi un atbildes

11:45 Kafijas pauze


12:45 Dirks Vemhēners (Dirk W. Wemhöner)
Jautājumi un atbildes

 

Nosaukums angļu valodā: Confidentia Trust Est. Liechtenstein presents: "Undiscovered opportunities despite tax increases - Insights into bilateral economic perspectives between Latvia & Liechtenstein - An overview"

 

Darba valoda: angļu
Dalība: bezmaksas - uz semināru ielūdz SIA AlphaNet

Reģistrācija: ej.uz/LL_061217