Pārlekt uz galveno saturu
13 Kuldīgas novada uzņēmēju biznesa atbalsta un diskusiju vakars

Pasākuma mērķis ir veicināt Kurzemes reģiona uzņēmēju tīklošanos (networking), kurā uzņēmēji tiekas ar nolūku dalīties kontaktiem, ieteikumiem un atsauksmēm, sniedzot viens otram rekomendācijas. 
Pasākuma dalībnieki būs LTRK biedri no Kurzemes un visas Latvijas, kā arī aicinātie viesi.

***
LTRK Kurzemes biedru biznesa kluba atbalsta, tīklošanas un diskusijas vakars notiks divās daļās: 

Sākums 16:00

LTRK un sadarbības partneru uzrunas, pasākumu dalībnieku tīklošana moderatora vadībā un pieaicināto lektoru, ekspertu prezentācijas.

Plkst. 18:30 līdz 20:30 
Neformālās diskusijas un kontaktēšanās pie "BANGERT`S" šefpavāra klātā galda ar gardām uzkodām un dzērieniem

***
Pasākuma vietu skaits ierobežots (līdz 40 cilvēkiem). 
Lūdzam visus interesentus pieteikties savlaicīgi rakstot uz ralfs.minkevics@chamber.lv vai zvanot t.nr. 24502990; (pieteikšanās noslēdzas 11. septembrim plkst. 17:00).

Pasākuma dalība bezmaksas iepriekš reģistrējoties!
Ieeja pasākumā ar ielūgumu!(tikai individuāli piesakoties pie Ralfa Minkeviča).

Norises vieta un laiks: 13. septembris plkst. 16.00 (reģistrācija no 15.30) Pils iela 1, Kuldīga, restorānā/klubā "BANGERT`S".

15 UZŅĒMĒJU KONTAKTBIRŽA DAUGAVPILĪ

Uzņēmumu īpašniekus, vadītājus vai struktūrvienību vadītājus, kuri ir ieinteresēti jaunu biznesa kontaktu veidošanā, aicinām apmeklēt UZŅĒMĒJU KONTAKTBIRŽU, kas notiks Daugavpils Olimpiskajā centra Konferenču zālē, 15. septembrī plkst. 17.00 – 18.30 (ierašanās no 16.30).

Lai piedalītos pasākumā nepieciešams līdz 14. septembrim:

Pasākumā katram dalībniekam tiks dotas 2-3 minūtes laika, lai iepazīstinātu ar savu uzņēmumu, tā precēm / pakalpojumiem, kā arī atbildētu uz jautājumiem:

  • Kāda veida sadarbību meklē
  • Ar ko var būt noderīgs citiem uzņēmumiem.

Dalība pasākumā: bez maksas
Reģistrācija: ej.uz/kontaktbirza_daugavpils
Vietu skaits ierobežots, dalībnieku skaita limits ir 30 personas. Piedalīties var viens pārstāvis no uzņēmuma.

Uz pasākumu aicinām paņemt vismaz 30 vizītkartes, kā arī uzņēmuma drukātos reklāmas materiālus. Pirms pasākuma (laikā no 16.30-17.00) materiālus būs iespējams organizatoru ievietot iepriekš sagatavotās mapēs.

Jautājumiem: elina.valdmane@chamber.lv vai 29914668

15 Uzņēmēju dienas Latgalē 2017 - Biznesa forums

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Daugavpils pilsētas domi un Latgales Plānošanas reģionu aicina uzņēmējus reģistrēties “Uzņēmēju dienu Latgalē 2017” ietvaros notiekošā Biznesa foruma apmeklējumam, kas notiks 15. septembrī Daugavpils Olimpiskajā centrā, Stadiona ielā 1 no plkst. 12:00 – 18:00.

 

Foruma programma šogad ir īpaši veidota par uzņēmējdarbībai aktuālām tēmām: uzņēmējiem būs iespēja diskutēt par nodokļu reformu un tās ietekmi uz uzņēmējdarbības attīstību reģionā, kā arī vairāk uzzināt par Latgales speciālās ekonomiskās zonas piedāvātajām iespējām.

Uzņēmējiem viens aktuālākajiem jautājumiem ir eksportspējas attīstīšana, investīcijas un izaugsme. Sadarbībā ar finanšu institūciju ALTUM foruma turpinājumā apmeklētājiem būs iespēja uzzināt par eksporta garantijām. Vēlāk paneļdiskusijā par iespējām un izaicinājumiem eksportā diskutēs un savā pieredzē dalīsies vairāku veiksmīgu uzņēmumu vadītāji.

Foruma noslēgumā Ekonomikas ministrijas pārstāvji iepazīstinās ar nupat ieviesto “Konsultē vispirms” principu valsts pārvaldē. Kā viena no lielākajām un svarīgākajām institūcijām, kurā ieviests šis princips, ir Valsts ieņēmumu dienests, tādēļ ar uzņēmējiem dalīties pieredzē par šīs iniciatīvas mērķiem un jau sasniegto aicināta Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ilze Cīrule.

Biznesa foruma programma un iepriekšējā reģistrācija: http://ej.uz/UDL_150917

Vietu skaits ierobežots.

15 Uzņēmēju dienas Latgalē 2017

“Uzņēmēju dienas Latgalē 2017” būs vērtīgs un vērienīgs pasākums, kurā savu dalību jau pieteikuši gan uzņēmumi no Latgales un visas Latvijas, gan tādas Latgales pilsētas un novadi kā Daugavpils, Rēzekne, Ludza, Preiļi, Balvi, Krāslava, Līvāni, Dagda, Riebiņi un Viļaka, lai parādītu savu uzņēmēju sasniegumus un lepotos ar savā novadā saražoto. Šobrīd uzņēmējiem vēl ir iespēja pieteikties uz pēdējām vietām zālē, lai ar savu ekspozīciju iepazīstinātu plašu apmeklētāju loku no visas Latgales.

Kā ierasts, pasākuma ietvaros norisināsies arī biznesa forums, kur šogad uzņēmējiem būs iespēja diskutēt par Latgales speciālās ekonomiskās zonas attīstību, uzzināt vairāk par eksporta garantijām sadarbībā ar finanšu institūciju ALTUM, kā arī iepazīties ar jaunieviesto “Konsultē vispirms” principu valsts pārvaldē. Kā viena no lielākajām un uzņēmējiem svarīgākajām institūcijām, kurā ieviests šis princips, ir Valsts ieņēmumu dienests, tādēļ ar uzņēmējiem dalīties pieredzē par šīs iniciatīvas mērķiem un jau sasniegto aicināta Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ilze Cīrule.

Šogad īpaša uzmanība pasākumā tiks pievērsta arī darba devējiem svarīgiem jautājumiem. Sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru un SIA CV-Online Latvia sagatavots īpašs piedāvājums uzņēmumiem, kam aktuāls darbinieku trūkuma jautājums. Pieejamas būs konsultācijas, kā arī izstādes apmeklējumam uzrunāti skolu un augstskolu jaunieši. Ieeja izstādē un dalība biznesa forumā ir bezmaksas.

Uzņēmēju dienas Latgalē 2017

 

DALĪBNIEKU SARAKSTS

 

21 Biznesa kluba vakars Ventspilī

15:45 Ierašanās

16:00 LTRK/Salvis Roga

16:10 Iepazīšanās 

16:50 Ventspils pilsētas domes pārstāvji

17:00 Eksperts - SIA "Brabantia "pārstāve Eva Nolendorfa dalīsies ar savu un uzņēmuma pieredzi "Kā piesaistīt labus un kvalificētus darbiniekus"

17:40 brīvās sarunas

Jautājumiem lūdzu zvanīt: Dace Kolāte tel. 29742098 e-pasts dace.kolate@chamber.lv

Pieteikties šeit

 

 

28 VIDZEMES UZŅĒMĒJU PĒCPUSDIENA VALMIERĀ

Uzņēmējdarbības vide šodien un nosacījumi tās izaugsmei!

Pasākuma mērķis -

Vidzemes reģiona uzņēmēju tikšanās, dalīšanās pieredzē un viedokļu apmaiņa par svarīgākajiem uzņēmējdarbības jautājumiem.

Dienas kārtība (sākums plkst. 13:00) -

  • Dalībnieku iepazīšanās
  • Uzņēmējdarbības vide šodien un nosacījumi tās izaugsmei (Ģirts Rungainis - IBS "Prudentia" padomes loceklis)
  • Dalībnieku viedokļu apmaiņa par Vidzemes reģiona uzņēmēju aktuālajiem jautājumiem
Lūgums reģistrēties līdz 25.septembrim
rakstot - valmiera@chamber.lv vai
zvanot - 29204712

* Priekšlikumus, ierosinājumus, papildinājumus dienas kārtībai iesūtīt līdz 25.septembrim.

29 Uzņēmumu starpreģionālais kontakttirgus Rīga - Liepāja

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras(LTRK) Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar Latvijas Biznesa Konsultantu Asociāciju (LBKA) rīko Uzņēmumu starpreģionālo  kontakttirgu  "Bizness meklē sadarbību Liepājā!"


Aicinām uzņēmumus uz sadarbības kontakttirgu, lai veicinātu starpreģionālo kooperāciju biznesa projektu attīstībā un paplašinot kontaktus, palīdzēt cits citam attīstīt biznesu

Dalībnieki.
Kontakttirgū piedalīsies līdz 40 uzņēmumi no Liepājas un Rīgas reģioniem, kuri pārstāv dažādas biznesam aktuālas jomas kā būvniecība, transports, finanses, pārstrāde, IT, dizains, cilvēkresursi, metālapstrāde, eksports ...

Kontakttirgus formāts.
Katram uzņēmumam ir 2 minūtes īsam un atmiņā paliekošam stāstam/prezentācijai par savu uzņēmumu un tā sadarbības piedāvājumu, kas jau individuālās sarunās palīdz ērti uzrunāt citus dalībniekus, piedāvājot un iesakot noderīgus risinājumus un kontaktus.

Laiks, vieta un dalības maksa
Laiks: 29. septembris, plkst. 11:00-15:00 
Vieta: Atpūtas centrs "LIBAVA", Vecā ostmala 29, Liepāja
Dalības maksa: EUR 15 (+PVN) (LTRK Kurzemes reģiona biedri un sadarbības partneri). 
Kontaktinformācijai: tel.24502990(Ralfs Minkevičs) ralfs.minkevics@chamber.lv; 

Dalībai katrā kontakttirgū tiek apstiprināts tikai viens un pirmais reģistrētais pārstāvis no vienas produktu/ pakalpojumu grupas. Priekšrocības saņemt apstiprinājumu ir uzņēmumiem, kas ieinteresēti gan piedāvāt savus risinājumus, gan būt atvērtiem citu biznesa pārstāvju sadarbības piedāvājumiem.

Pieteikties kontakttirgum.
Saite uz reģistrācijas formu: https://goo.gl/wmbxT7
Rēķins par dalību kontakttirgū tiks izsūtīts tikai, ja dalībai būs pieteikušies vismaz 80% uzņēmumu
Aicinām uzņēmumus uz sadarbības kontakttirgu, lai veicinātu starpreģionālo kooperāciju biznesa projektu attīstībā un paplašinot kontaktus, palīdzēt cits citam attīstīt biznesu!

Pasākumam no Rīgas pieteikušies sekojoši uzņēmumi: SIA Clean R, LATVIA TOURS, AirBaltic, Monefy SIA, AS "Veselības centru apvienība", Tele2, Omniva SIA, Vērtēšanas birojs "Eksperts", SIA Baltic Data, Ieva Salmiņa, Smart BPM, SIA DIVE Latvija u.c.

Vairāk info šeit:
https://www.biznesam.lv/liepaja?%3FTB_iframe=true&c=4c12191cee43bec42c8c4ca72d46cb5c&height=700&id=445&sub=course&subact=print&width=600