Pārlekt uz galveno saturu

LTRK atbalsta A.Ašeradena lēmumu saglabāt amatu

LTRK atbalsta A.Ašeradena lēmumu

LTRK apsveic ekonomikas ministra Arvila Ašeradena lēmumu un palikšanu amatā, lai turpinātu iesāktos darbus līdz pat nākamajā gadā paredzētajām Saeimas vēlēšanām, jo līdz šim izveidojusies laba sadarbība.

Jau iepriekš LTRK vērtējot A.Ašeradena līdz šim paveikto, norādīja, ka sadarbība bijusi ļoti veiksmīga, strādājot kopīgi gan pie dažādu konkurētspējas jautājumu risināšanas,  gan arī kopējās ekonomikas izaugsmes. Regulāri kopīgi rīkotas gan tikšanās, gan arī jūtama patiesa vēlme iedziļināties problēmās, lai rastu risinājumus gan ēnu ekonomikas mazināšanā, gan dažādu citu jomu sakārtošanā, tādējādi veicinot Latvijas biznesa izaugsmi un arī nozaru sakārtošanu.

“Lēmums droši vien nebija viegls, bet jāsaprot, ka tuvākajā laikā jāpieņem visai Latvijai ļoti būtiski jautājumi gan domājot par “Latvijas Mobilā Telefona” un “Lattelecom” tālāko likteni, gan sakārtojot obligātās iepirkumu komponentes jautājumus, gan arī gāzes krātuves nākotne utt. Diez vai cilvēkam “no malas” izdotos tik veiksmīgi iedziļināties visās problēmās, lai pieņemtu kompetentus un izsvērtus lēmumus, tādēļ A.Ašeradena palikšanu ekonomikas ministra amatā, vērtējam pozitīvi,” saka LTRK prezidents Aigars Rostovskis.

Pašreiz Ekonomikas ministrija uzsākusi darbu, lai veiktu nepieciešamās izmaiņas konkrētu nozaru regulējumu sakārtošanā, kā arī uzklausa un diskutē ar uzņēmējiem par nepieciešamajām pārmaiņā gan mazajam biznesam, gan arī dažādās jomās, piemēram, taksometru, ēdinātāju utt. “Mēs zinām, ka Arvils Ašeradens turpinās strādās aktīvi un mijiedarbībā ar LTRK, lai pieņemtu nopietnus un izdiskutētus lēmumus, meklējot kompromisus,” saka LTRK prezidents Aigars Rostovskis.

Viņš arī norādīja, ka pēdējās nedēļas liecina par to, ka partija “Vienotība” ir lielu pārmaiņu priekšā, domājot gan par savu ministru profesionalitāti, gan arī to, kā vislabāk nodrošināt darbu Saeimā. LTRK cer, ka izmaiņas ir uz labu un labklājība tiks balstīta tautsaimniecības izaugsmē.