Pārlekt uz galveno saturu

DAUGAVPILĪ NORISINĀSIES KONFERENCE JAUNIEŠIEM “LEVEL UP 2.0”

03 DAUGAVPILĪ NORISINĀSIES KONFERENCE JAUNIEŠIEM “LEVEL UP 2.0”

Šī gada 3. novembrī Daugavpilī norisināsies konference jauniešiem "LEVEL UP 2.0", pulcinot Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) dalībniekus vecumā no 17 līdz 20 gadiem no Daugavpils pilsētas skolām un citus interesentus.

Konferences mērķis ir sniegt atbalstu topošajiem uzņēmējiem – skolēniem, piedāvājot kvalitatīvas apmācības par komandas veidošanu un darbu komandā, kā arī iespēju saņemt atgriezenisko saiti no pieredzējušiem uzņēmējiem – SIA “LBM” pārstāvja Viktora Jakimeca, SIA “MAG Energy” pārstāvja Alekseja Makarova, SIA “ROLS” pārstāvja Alekseja Homutiņina un SIA “Sencis” pārstāvja Mihails Šlujevs – sava topošā produkta vai pakalpojuma konkurētspējas uzlabošanai. Apmācības par komandas veidošanu vadīs Māra Špicberga - ar vairāk nekā 10 gadu praktisku darba pieredzi un karjeras izaugsmi uzņēmumu vadībā gan Latvijas, gan starptautiska mēroga loģistikas un tirdzniecības uzņēmumos, iegūstot pieredzi uzņēmumu stratēģijas izveidē un tās īstenošanā, personāla atlasē, komandas izveidē, attīstībā un motivācijā. M.Špicberga ir arī biedrības "LĪDERE" biedre un mentore.

Konferences ietvaros ar savu pieredzi dalīsies arī SMU Light Up komanda, ko 2016. gadā izveidoja 3 Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas skolēni. Pateicoties arī skolotāju atbalstam, puiši nodibināja SMU, kas izgatavo inovatīvas moduļveida kuba lampas, kuru apgaismojumu iespējams vadīt attālināti ar viedtālruni. Šovasar Light Up komanda piedalījās starptautiskajā SMU Eiropas finālā, pārstāvot Latviju. Šī būs lieliska iespēja Daugavpils pilsētas skolēniem izjautāt Light Up komandu par pieredzēto, iegūto un nākotnes plāniem.

Konference “LEVEL UP” norisināsies 3. novembrī no plkst. 10:00 līdz 16:00 viesnīcas “Park Hotel Latgola” 1.stāvā, Lobby bāra telpās.

Konferences programma:

10:00 - 10:10 Konferences atklāšana
10:10 - 12:10 Apmācības par komandas veidošanu un darbu komandā (Māra Špicberga)
12:10 - 12:50 SMU Light Up prezentācija
12:50 - 13:10 Kafijas pauze
13:10 - 13:30 SMU dalībnieku prezentācijas
13:30 - 14:10 Mentoru prezentācijas
14:10 - 15:10 Table speeding diskusija (SMU dalībnieku un mentoru diskusijas par idejas, produkta vai pakalpojuma dzīvotspēju)
15:10 - 16:00 Kopsavilkums par diskusiju, ieteikumi no mentoriem. Sertifikātu par dalību pasniegšana.

Detalizēta informācija un pasākuma programma būs pieejama arī JCI Latgale Facebook lapā šeit: https://www.facebook.com/JCILatgale/

Pieteikšanās konferencei norisinās līdz 30. oktobrim, zvanot 26364925 vai rakstot e-pastu uz jci.latgale@gmail.com. Dalībnieku skaits ir ierobežots!

Konferences organizēšanu atbalsta Daugavpils pilsētas dome, Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Latgales reģiona Daugavpils nodaļa, Europe Direct Informācijas centrs Daugavpilī un Daugavpils biznesa inkubators.