Pārlekt uz galveno saturu

Piedāvājam grāmatvedības pakalpojumus ar 20% atlaidi

SIA Grāmatvežā prieks

Piedāvājam grāmatvedības pakalpojumus ar 20 % atlaidi!

Mēs esam grāmatvedības ārpakalpojumu uzņēmums, kurš sniedz kvalitatīvus grāmatvedības pakalpojumus. Mūsu mērķis ir ļoti labi izdarīt savu darbu, lai uzņēmumu vadītāji varētu mierīgi sēdēt pie kamīna ar glāzi konjaka un baudīt vakaru, neuztraucoties, ka ar grāmatvedību kaut kas varētu nebūt kārtībā.

Ja arī Tu vēlies vairāk laika veltīt sev, savam biznesam, ģimenei, bērniem, atpūtai, hobijiem un pārstāt uztraukties par nesakārtotu grāmatvedību, vai laikā nenodotām atskaitēm, tad sazinies ar mums! SIA ,,Grāmatveža Prieks” komanda atrisinās visas problēmas, kuras ir saistītas ar grāmatvedību, un tu varēsi baudīt mieru, pelnīt naudu, un izbaudīt sevis nopelnītos augļus.

Mēs vēlamies, lai Tu būtu laimīgs un priecīgs, jo mūsu mērķis ir panākt to, lai Tev par grāmatvedību nav jādomā. Mēs Tevi traucēsim tikai tad, ja būs ārkārtas situācija vai arī būs radušies jautājumi, saistībā ar Tava uzņēmuma specifiku. Nav svarīgi, cik liels vai mazs Tu esi. Ja Tev ir vajadzīga palīdzība grāmatvedībā, zvani mums!

Atlaide 20% apmērā no rēķina kopsummas tiek piemērota Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedriem. Atlaide tiks piemērota, izrakstot rēķinu un attiecīgi, arī atspoguļota rēķinā.

Sadarboties ar mums ir ļoti vienkārši!
1. variants -
zvanīt 26008990 uzņēmuma valdes loceklim Mārtiņam Ģinim un vienoties par tikšanos klātienē;
2. variants -
apmeklēt uzņēmuma mājaslapu www.gprieks.lv un aizpildīt pieteikuma formu un gaidīt atbildi;
3. variants –
rakstīt e-pastu ar jautājumu uz info@gprieks.lv vai martins@gprieks.lv.
Mēs noteikti spēsim rast

Standarta cena
Pēc vienošanas
Atlaide LTRK biedriem
20%
Piedāvājuma termiņš