Pārlekt uz galveno saturu

Sociālie mēdiji un mazais bizness: dari pats! Coach meistarklase

20 Sociālie mēdiji un mazais bizness: dari pats! Coach meistarklase

Sociālie mēdiji un mazais bizness: dari pats!

 

     Jums ir neliels uzņēmums un pašiem nākas gan veidot savu sociālo mēdiju stratēģiju, gan veikt praktiskas darbības tās īstenošanā? Varbūt Jūs jau sen gribējāt zināt vairāk par to kā pašam veidot savus sociālo mēdiju kontus un kļūt atpazīstamam izmantojot sociālos mēdijus? Tad šis seminārs ir tieši Jums. Seminārā tiks apskatīti sekojoši jautājumi:

 

Ievads sociālajos mēdijos (SM)

Jūsu mērķi sociālajos mēdijos. Pamatprincipi SM kontu veidošanai. Pārskats par SM: Instagram, Pinterest, Twitter, Stumble upon, G+. Īsās saites un to lietošana sociālajos mēdijos. Mirkļbirkas (hashtagi) un to lietošanas īpatnības dažādos SM.

Instagram

Instagram konta veidošana: būtiski lēmumi. Instagram Bio izveide. Fotogrāfiju ievietošana un apstrāde. Vienas un vairāku fotogrāfiju ievietošana no datora. Fotogrāfijas apraksts (caption). Hashtag izvēle.

Twitter

Twitter konta un bio veidošana: būtiski lēmumi. Tvītu izveide.

Pinterest

Pinterest konta un bio veidošana: būtiski lēmumi. Canva.

G+

G+ nozīme un vērtība. G+ konta veidošana. Kolekcijas. Kopienas.

Stumble upon

Stumble upon (SU). Kas tas tāds? SU konta izveide. SU lietošana un nerakstītie noteikumi.

 

Semināra gaitā būs praktiski uzdevumi savas SM stratēģijas un kontu izveidē, tāpēc noderēs viedtelefons un portatīvais dators.

 

Semināru vada: Anita Sāne, personiskās izaugsmes, karjeras un pārmaiņu koučs, mentore, biznesa trenere ar vairāku gadu praktisku pieredzi pašas veidotu sociālo mēdiju kontu izveidē un attīstīšanā. Galvenie sociālie mēdiji kuros Anita @thesanetravel darbojas ir Instagram ar 32 000 sekotāju, Twitter ar 15 500 sekotājiem. Pinterest konts ar vairāk kā 1000 sekotājiem.  Anitai ir arī G+ un Stumble upon konti. Kopējais Anitas @thesanetravel sekotāju skaits dažādos sociālajos medijos sasniedz 50 000.

Semināra norises laiks: plkst. 15:00-17:00

 

Dalības maksa: LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN.

 

Reģistrācija: https://ej.uz/CM_200618