Pārlekt uz galveno saturu
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi.
LTRK, ATPL, AmCham

LTRK  otrdien, 3.jūlijā, parakstīja sadarbības līgumu ar Amerikas Tirdzniecības palātu Latvijā (ATPL) un Latvijas Amerikas Tirdzniecības  kameru (LATK) ar mērķi veicināt investīcijas un eksporta attīstību abu valstu starpā.

Vairākas organizācijas un augstskolas aicina

Vairāku augstskolu vadītāji un nevalstiskās organizācijas nosūtījušas lūgumu Latvijas Republikas Prezidentam Raimondam Vējonim neizsludināt 2018.gada 21.jūnijā Saeimā pieņemtos grozījumus Augstskolu likumā, kas paredz angļu un krievu valodas lietojuma ierobežošanu, atgriežot tos atpakaļ parlamentā atkārtotai c

LTRK rosina atteikties no profesiju standartiem, mazinot birokrātisko slogu

LTRK aicina mazināt birokrātiju, atsakoties no esošās profesiju standartu kārtību, jo tas rada papildu slogu gan izglītības nozarei, gan uzņēmējiem.

LTRK prezidenta Aigara Rostovska jūnija uzruna

Godātie Uzņēmēji!

Aicinām noskatīties Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidenta Aigara Rostovska ikmēneša uzrunu. Šoreiz tajā apkopots uzņēmēju viedoklis par to, kādai jābūt Latvijas attīstības vīzijai, kam jābūt prioritātēm un kādus mērķus jāsasniedz. Esiet aktīvi un dalieties ar video arī ar saviem sadarbības partneriem un draugiem!

LTRK AR PARTNERIEM NO IGAUNIJAS UN SOMIJAS
LTRK AR PARTNERIEM NO IGAUNIJAS UN SOMIJAS VEICINĀS KOKMATERIĀLU AR AUGSTU PIEVIENOTO VĒRTĪBU EKSPORTU UZ ĶĪNU

 

LTRK aicina Valsts policiju skaidrot darba metodes restorānos

LTRK vērsusies Valsts policijas Rīgas reģiona kriminālpolicijas pārvaldē ar lūgumu skaidrot, vai medijos izskanējusī informācija par restorānos “Vairāk Saules” veiktajām kratīšanām darbinieku izvēlētās metodes bija samērīgas un kādēļ tieši šādā veidā process noticis.

Darba piedāvājums Rīgā

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) savam kole

Rudenī notiks LTRK organizētie reģionālie biznesa forumi

LTRK sadarbībā ar banku Citadele jau trešo gadu pēc kārtas organizē uzņēmējiem veltītus reģionālos biznesa forumus, lai diskutētu par aktuālajām tēmām.