Skip to main content

Seminārs “Kā efektīvi un pārliecinoši uzrunāt jebkuru auditoriju?”Liepāja

15 Seminārs “Kā efektīvi un pārliecinoši uzrunāt jebkuru auditoriju?”Liepāja

Europe Direct informācijas centrs Liepājā sadarbībā ar LTRK Kurzemes nodaļu 15. februārī plkst. 13:00, restorāna Upe, konferenču zālē "Amber hall" piedāvā bezmaksas prezentācijas prasmju semināru “Kā efektīvi un pārliecinoši uzrunāt jebkuru auditoriju?”

Esiet laipni aicināti uz šo semināru, ja publiskā uzstāšanās ir jūsu profesionālās vai sabiedriskās dzīves sastāvdaļa, ja vēlaties gūt lielāku pārliecību uzstājoties un mazināt ar to saistīto stresu.

Šajā seminārā apgūsim labas prezentācijas pamatprincipus un tās struktūru. Uzzināsim kā plānot savu publisko uzstāšanos. Pievērsīsimies arī ķermeņa valodas nozīmei uzstāšanās laikā, kā tā ietekmē jūsu uzstāšanās kvalitāti un klausītāju uztveri. Gūsim ieskatu par to, kā pārvarēt stresu un atbildēt uz jautājumiem un iemācīsimies dažus praktiskus paņēmienus. Apgūsim to, kā veidot kontaktu ar auditoriju, kā kustēties telpā. Padziļinātāk pievērsīsimies žestiem un balsij, lai tie mums palīdzētu labāk nodot mūsu stāstu auditorijai nevis traucētu vai iemidzinātu auditoriju. Cilvēki daudz labāk uztver un pieņem informāciju, ja tā tiek nodota stāsta formā. Tāpēc uzzināsim par laba stāsta veidošanas principiem. Un, visbeidzot, nedaudz pieskarsimies efektīva prezentāciju vizuālo materiālu dizaina pamatprincipiem.

Lūgums iepriekš pieteikties līdz 12. februārim - https://goo.gl/forms/K55UAMqBZRmwDzoX2 vai pa tālr. 63429019

Vietu skaits limitēts. No uzņēmuma tiks akceptēts tikai 1 pārstāvis! Ņemot vērā dalībnieku limitu, reģistrācija var tikt slēgta ātrāk par noteikto termiņu!

Semināru vadīs – Elita Račiņa.

Elita savā 20 gadu pārdošanas un mārketinga pieredzē lielos un starptautiskos uzņēmumos ir bieži saskārusies ar vajadzību prezentēt savas idejas, pārliecināt auditoriju, izprast auditorijas vajadzības un veidot ar to kontaktu. Tāpēc Elita savulaik padziļināti apguva publiskās runas prasmes pie atzītiem treneriem Latvijā un pēc tam ir dalījusies ar savām zināšanām 6 gadus palīdzot tās apgūt saviem dažādu amatu un profesiju kolēģiem.